Yeni Destek Sistemi

 • YENİ DESTEK SİSTEMİ  Çoğunuzun bildiği üzere yeni destek sistemimiz aktif olmuştur.  ARTIK NORMALDE KULLANILAN DESTEK SİSTEMİ KULLANILMAMAKTADIR. LÜTFEN ESKİ DESTEK HATTINA YAZMAYINIZ!  Destek hizmeti almak için yeni destek sistemine yazmanız gerekmektedir.


  YENİ DESTEK SİSTEMİNE NASIL YAZABİLİRİM?  Oyunun sol üst köşesinde 3 adet simge mevcuttur. Mektup, Elmas ve Chat simgesi. Destek sistemine yazmak için mektup simgesine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bölümleri doldurmanız yeterlidir.


  DİKKAT: Destek hattına yazarken lütfen sorununuzun olduğu cephede iken yazınız. Örneğin; batı cephesiyle alakalı bir durum varsa batı cephesine giriş yapınız ve orada bulunan mektup simgesine tıklayarak yazınız.


  DESTEK HATTININ CEVABINI NASIL GÖREBİLİRİM?


  Destek hattının çağrılarınıza vereceği yanıt oyun hesabınızın bağlı olduğu eposta hesabına gönderilmektedir. Eğer bu eposta hesabını kullanmıyorsanız çağrılarınıza yanıtımızın gönderilmesini istediğiniz bir eposta adresi belirtiniz. Eğer bağlı epostanızı kullanıyorsanız buna gerek yoktur.  MYNET SERVERLARINDA OYNAYAN OYUNCULARIN MUTLAKA BİR EPOSTA ADRESİ BELİRTMESİ GEREKLİDİR!

  DESTEK HATTININ CEVABINA NASIL CEVAP YAZABİLİRİM?


  Destek hattı bir çağrınıza yanıt verdikten sonra yanıt vermek istiyorsanız lütfen yeni bir çağrı açmayınız! Gelen epostaya, epostanız üzerinden yanıt veriniz. Bu kadar basit

  Lütfen konulara o konuyla alakalı olarak yorumlar yazınız. ?(

  Yukarıda yazılı olan konuyla ilgisi olmayan farklı yorumlara bu konu altında cevap verilmeyecektir.:rolleyes: