İtifak kasasi

• merhaba itifak finansindaki kaynaklar bir sefere maksuz bir kanpanyada itifak kasasini bosalta bilrsek itifak kasalari boşalırsa savaşlar daha fazla olur ve insalar daha fazla elmas alir ve sirket kazanmış olur sirket çok daha fazla kazanır yönetim bir sefere mahsur birkere olursa insanlar daha eğlenir ve daha fazla para harcar oyuna

• merhaba itifak finansindaki kaynaklar bir sefere maksuz bir kanpanyada itifak kasasini bosalta bilrsek itifak kasalari boşalırsa savaşlar daha fazla olur ve insalar daha fazla elmas alir ve sirket kazanmış olur sirket çok daha fazla kazanır yönetim bir sefere mahsur birkere olursa insanlar daha eğlenir ve daha fazla para harcar oyuna gamigo ceo su duy sesimizi oyuncuların isteğini yap biz müşteriyiz biz olmasak siz olmazdınız ittifak kasasını bir kereye mahsuz dağıtılirsa biz mutlu olalım sizde mutlu olun daha fazla kazanmak istiyorsanız bence dediği mi yapin insanlar daha fazla elmas alırlar ceo müdürüm yönetim turkiye sorvurlarida ve bütun sörvurlarda istiyorum diger ulkelerinde

• merhaba itifak finansindaki kaynaklar bir sefere maksuz bir kanpanyada itifak kasasini bosalta bilrsek itifak kasalari boşalırsa savaşlar daha fazla olur ve insalar daha fazla elmas alir ve sirket kazanmış olur sirket çok daha fazla kazanır yönetim bir sefere mahsur birkere olursa insanlar daha eğlenir ve daha fazla para harcar oyuna gamigo ceo su duy sesimizi oyuncuların isteğini yap biz müşteriyiz biz olmasak siz olmazdınız ittifak kasasını bir kereye mahsuz dağıtılirsa biz mutlu olalım sizde mutlu olun daha fazla kazanmak istiyorsanız bence dediği mi yapin insanlar daha fazla elmas alırlar ceo müdürüm yönetim turkiye sorvurlarida ve bütun sörvurlarda istiyorum diger ulkelerinde yada itifak finasinda elmasla yani 100 elmasa yüzde 25 şi 400 elmasa hepsini boşalta bilsek itifak kasasini yani 400 elmas harcamiş oluyoruz

• merhaba itifak finansindaki kaynaklar bir sefere maksuz bir kanpanyada itifak kasasini bosalta bilrsek itifak kasalari boşalırsa savaşlar daha fazla olur ve insalar daha fazla elmas alir ve sirket kazanmış olur sirket çok daha fazla kazanır yönetim bir sefere mahsur birkere olursa insanlar daha eğlenir ve daha fazla para harcar oyuna gamigo ceo su duy sesimizi oyuncuların isteğini yap biz müşteriyiz biz olmasak siz olmazdınız ittifak kasasını bir kereye mahsuz dağıtılirsa biz mutlu olalım sizde mutlu olun daha fazla kazanmak istiyorsanız bence dediği mi yapin insanlar daha fazla elmas alırlar ceo müdürüm yönetim turkiye sorvurlarida ve bütun sörvurlarda istiyorum diger ulkelerinde yada itifak finasinda elmasla yani 100 elmasa yüzde 25 şi 400 elmasa hepsini boşalta bilsek itifak kasasini yani 400 elmas harcamiş oluyoruz