Poszukiwanie skarbu - MISJA

• Witam, udało się komuś zrobić tą misje ??? Jak coś to może pomoże ją zrobić ? :)

Poszukiwanie skarbu

Dziś musieliśmy się pożegnać z naszymi gośćmi. Mam nadzieję, że wszystko w porządku?

Prawie wyglądał jak niedźwiedź ponownie zmiażdżył niektóre z twoich kości podczas przytulania cię po raz ostatni, Dowódco...

Cóż, przynajmniej możemy powiedzieć, że rodzina Władi będzie zawsze mile widziany. Jestem pewien, że to go uszczęśliwi.

Apropos - gdzie on jest? Kilka minut temu dał mi ten list, nic nie mówiąc. Spójrz, generale. Sądząc po pismach, list został napisany przez kilka osób ... Czy to kod? Och - czy poszukiwanie skarbów? A może ... OBU?

• (1) Nikt nie lubi długich czasów ładowania. Aby przyspieszyć czas, możesz przeczytać tutaj trzy słowa. Szukamy pierwszej litery drugiego słowa.
    • (2) Otrzymujesz osiągnięcie po wygraniu 100 bitew. Jaka jest ósma litera jego nazwy?
    • (3) Każdy raport bitwy kończy się szczegółową listą bitew. Ten akapit raportu ma nazwę. Jaka jest pierwsza litera tej nazwy?
    • (4) W grze znajdziesz kilka wymienionych punktów, które opisują zalety generała. Interesuje nas ostatnia litera ostatniego słowa piątej zalety.
    • (5) Spojrzenie na sklep to zawsze dobry pomysł. Możesz nawet dotrzeć do niego przez budynek, który oferuje kilka celów korzystania z diamentów. Nie pozwól, by te oferty cię rozpraszały - szukamy drugiej litery nazwy budynku.
    • (6) Zajrzyj do swojego konta i powiedz nam pierwszą literę słowa, które możesz zobaczyć jako pierwsze.
    • (7) Przed rozpoczęciem gry możesz otworzyć ustawienia swojego konta. Po prawej stronie znajduje się opcja oznaczona gwiazdką. Szukamy drugiej litery pierwszego słowa.