Güncelleme v1.19.3

 • WG v1.19.3

  İşe geri dön  Eylül geldi ve yaz çılgınlığı geride kalmak üzere. En azından bazılarımız için :)


  Sadakat puanlarınızı topladınız mı? Şimdi bu puanları harcama zamanı. Sadakat mağazasını güncelledik. Şimdi yepyeni ürünleri puanlarınızla alabilirsiniz. Bazı binalar için yeni seviyeler ekledik, cephe seçim ekranını değiştirdik, ekstra bir saldırı filosu elde edebilmeniz için yepyeni bir teknoloji ağacı ekledik!

  Yeni özellikler / Değişiklikler


  Casus Filoları

  Gelecekteki güncellemeler ve suistimalleri önlemek için casus filoları ekledik. 6 ile sınırlıdırlar ve saldırı filoları gibi bir araya getirilebilirler. Hangi filonun daha önce varmasını istediğinize bağlı olarak sıralamayı belirleyebilirsiniz. Artık sadakat programı ile kantindeki casus filolarına (saldırı veya savunma) bonuslar da uygulayabilirsiniz. Casus birimlerinizi depodan geri çekmek mümkün değildir.


  Sadakat Mağazası *

  Artık kullanımınıza açılmıştır ve aydan aya sıfırlanacaktır. Şimdi önceki dönemde kazandığınız puanların tadını çıkarırken, bir sonraki puanları toplayabilirsiniz. Çeşitli özel ürünler sık sık eklenecek ve çok kullanışlı bazı seçenekler zaten Sadakat Puanları ** ile satın alınabilecektir. SP'lerinizi bina veya yapım işlerinde geçen süreleri azaltmak, SP'leri Elmasa dönüştürmek, kendi elmas bonuslarınızı vermek, nickinizi değiştirmek, hava durumu değişikliklerini vb. yapmak için kullanabilirsiniz.


  Bina Eklentileri

  Size daha stratejik seçenekler sunmak için üç bina inşa ediyoruz. Kışlalar şimdi tüm deniz birimlerinin dağıtım süresini azaltabileceğiniz bir kuru havuz alanı içerir; havaalanı, hava birimlerinin daha iyi (daha düşük) tüketim oranları kazanabileceği yeni bir hangar sunar; tank topraklarında artık tüm kara birimlerinin gider maliyetini azaltabileceğiniz bir test alanı vardır. Fakat hepsi bu kadar değil! Tüm bu üç bina maksimuma seviye (10) ulaştığında, ekstra dördüncü bir saldırı filosunun kilidini açabileceksiniz. Daha fazla seçenek, daha fazla eylem.

  Not: Yeni bina güncellemelerini aktif hale getirmeden önce, bir sonraki oyun etkinliğiyle (19:00 Perşembe 23: 59 Pazartesi arası), tüm cephelerde herkes için geçici bir 4. filo yayınlayacağız. Etkinlikten sonra, kalıcı 4. filonun kilidini açmanız için bina güncellemeleri mevcut olacak.


  Görevler

  Cadılar Bayramı ve Noel görevleri bu güncellemeye dahil edildi ve doğru zamanda etkinleştirilecek.


  Kantin

  Kantin, sunduğu yeni seçeneklere kolay erişim için ayarlandı. Premium birimler kaldırıldı ve silah fabrikanızdan erişilebilir. Günlük görevler ayrıca binada kendi menülerine sahip.


  Yeni Cephe Seçici

  Bunun dışında söyleyecek bir şey yok ... Sıcak görünüyor değil mi? Bir sonraki güncellemede daha da fazla seçenek eklenecek.


  Düzeltmeler / İyileştirmeler

  Her zaman olduğu gibi, oyun çekirdeği daha hızlı ve daha mantıklı davranışlar için geliştirildi.  * : Kantindeki nesnelerin fiyatları ve teklifleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

  ** : Tüm veya özel faaliyetler için Sadakat Puanları toplama oranları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

  Lütfen konulara o konuyla alakalı olarak yorumlar yazınız. ?(

  Yukarıda yazılı olan konuyla ilgisi olmayan farklı yorumlara bu konu altında cevap verilmeyecektir.:rolleyes: