Nowy wygląd DO - wczesny dostęp

• Chcemy Ciebie!!!

we_want_you.jpg

Abyś wyraził swoją opinię!!!

Drodzy gracze,

Wypuściliśmy nową mapę i interfejs użytkownika dla Desert-Operations i chcemy, abyś w niej uczestniczył: potrzebujemy twojej pomocy w ulepszaniu go, aby najlepiej pasował do twoich oczekiwań.

Obecna wersja „nowego DO” jest wczesnym dostępem i jest intensywnie dopracowywana, dopóki nie zostanie dopracowana i optymalna w każdym obszarze gry. W tym miejscu będziemy mogli najbardziej wykorzystać Twoje wrażenia.

Zdecydowaliśmy się na opcję „środowiska społeczności na żywo” zamiast wersji zamkniętej, w której mogło by wziąć udział tylko kilku wybranych graczy. W ten sposób każdy doda swoją opinię wersji, każdy gracz może nam powiedzieć, co lubi, a czego nie, a co chciałby, aby się zmieniło.

W nadchodzących tygodniach chcemy zbierać wszystkie opinie i sugestie, oceniać każdą z nich oraz dostarczać częstych poprawek i zmian w celu uwzględnienia tego, co uważasz za najpilniejsze poprawki.

Będziemy często aktualizować tę wersję i publikować wszystkie zmiany w informacjach o łatach we wszystkich naszych kanałach.

Pamiętaj, że każda aktualizacja wizualna zastosuje najnowszą wersję do wszystkich twoich baz: będziesz mógł obserwować zmiany po przesłaniu swoich sugestii.

Dopóki nie jesteś zadowolony, możesz przywrócić motyw z powrotem do „starej” wersji. W tym celu przejdź do ustawień konta (koło zębate w prawym dolnym rogu) i wybierz «Stary interfejs» z menu rozwijanego Interfejs. Następnie odśwież stronę.

Otworzyliśmy specjalny wątek na forum dla twoich sugestii i będziemy go stale sprawdzać . Postaraj się być konstruktywny, ponieważ ma to na celu przesyłanie pomysłów: posty będą moderowane, więc nie zdziw się, jeśli będziesz trollować się lub po prostu nas zaskoczyć i zobaczysz komentarz usunięty z wątku;)

Jeśli wolisz to zrobić anonimowo, wyślij nam swoje uwagi za pośrednictwem biletu wsparcia, a one również do nas dotrą

W najbliższych dniach najpierw zajmiemy się przezroczystością menu czatu i okna na podstawie Waszych wstępnych uwag.

Kilka zgłoszonych nieoczekiwanych problemów, takich jak wyświetlania cena sojuszowa w centrum handlowym, również zostanie wkrótce rozwiązanych.

Pamiętaj, że możemy nie być w stanie zastosować każdej otrzymanej uwagi i sugestii (Hej! Chcę, żeby piasek był różowy, a morze pokazywać skaczące rekiny; Chcę trochę muzyki w salonie, kiedy wchodzę do restauracji itp.), Ale wszystko jest zamierzone w celu poprawy aspektu wizualnego i ogólnej ergonomii interfejsu i mapy zostaną wzięte pod uwagę. W swoich sugestiach weź pod uwagę swój osobisty komfort i preferencje, ale jeśli możesz, pomyśl o zupełnie nowym graczu, który nigdy wcześniej nie grał DO: jak myślisz, co powinien zobaczyć?

• Wole stary nowy jest nieczytelny i wszystko sie zlewa w całość ,żle dobrana kolorystyka zwłaszcza na czacie bo mało co widać ,tło powinno być czarne a napisy białe .Oprócz tego dopracujcie kolory na głównej planszy bo to wygląda jakby ktoś sraczki dostał

• witam. Problwmy z meniu Z czytelnoscia, troche kicha. Jak sami wspomnieliscie kolorytyka czatu zostawia wiele do zyczenia. Piersza uwag nie.mogle nic znalesc. Nie.mozna bylo wystawic surkow na handlu ani sprawdzic ile mozna kupic. Generalnie wrocilem do starego meniu. Pozdrawiam.

• Podoba mi się nowa szata graficzna, jedyny minus dla mnie to mało przejrzysty czat, do reszty można się przyzwyczaić :thumbup:

• Nowy interfejs jest do niczego ,nie dosc ze malo przejrzysty to jeszcze po otwarciu obojetnie jakiego panela nachodzi na inne i przez przypadek mozna skrocic badania ,ja osobiscie wrocilem do starego interfejsu

• By stworzyć nowy interfejs to trzeba włożyć dużo wysiłku, także gratuluję za wdrożenie takiego pomysłu.

Niestety, minusem jest czat - trochę mniej jasności i będzie ok.

Nie testowałem wszystkiego na nowym interfejsie, ale na pierwszy rzut oka to przede wszystkim CZAT - do poprawy.

• Witam i napisze tak bez żadnych ceregieli ,,,nie mogę na południu zmienić tego badziewia dlatego już tam nie wchodzę tz, klikam i próbuje ale nic nie daje więc na tym polega gra na tym froncie,,,,,ale dziwnym trafem zmieniłem na stary interfejs front zachodni i tam po prostu jeszcze gram inaczej chyba bym zrezygnował z tej gry,,,,, wniosek do dupy to co robicie potraficie tylko banować normalnych graczy którzy jeszcze coś wam kasy płacą i robicie durne wynalazki z tego co widzę to chcecie tak polec jak grepolis

pozdrawiam

• Jest nie do przyjęcia. Robił to ktoś, kto nigdy nie grał i nie wie co jest istotne z punktu widzenia gracza. Nie róbcie na siłę lepszego, co jest wrogiem dobrego i gracza. Macie możliwość sprawdzić opinię bez zbierania wypowiedzi graczy. Po prostu zliczcie, ilu graczy pracuje na nowej szacie graficznej, a ilu wróciło do starej. Szacuję, że około 90% nie chce nowej szaty graficznej. Możecie sobie tworzyć co chcecie, pod warunkiem, że stara szata będzie dostępna. W nowej szacie nic nie widać, w starej jest skromnie, ale czytelnie

• Nowy interfejs hmm... budynki zachodza na siebie (wszystko w kupie) w handlu nie idzie sprzedać surowców nie wiem czemu , wymiana na diamenty po jednej sztuce nie idzie suwakiem zaznaczyć lub wpisać ilości diamentów do wymiany. Na obecnym etapie jestem na nie. Dziękuje jak ktoś przeczyta moje wypociny :P

• Jak dopracujecie pewnie po tygodniu kazdy sie przyzwyczai - ogolnie fajna, ale czy naprawde potrzebujemy nowej szaty graficznej? czesto sie gra zawiesza, czasem calkowicie pada. nowa grafika z wiekszymi detalami raczej poglebi zawiechy, po drugie juz raz zmienialismy wygklad gry tez wiekszosc uwazalo to za zbedna zmiane ale jakos sie (musielismy) przyzwyczaic. pomylcie o zmianach ktore beda dotyczyly samej gry. bo z tym coraz gorzej. gra zaczyna byc meczaca, monotonna coraz wiecej osob ma dosc tej gry. eventy w kolko te same, trwaja moim zdaniem za dlugo (piatek - niedziela bylo by odpowiednio). rozumiem ze jako firma chcecie miec zyski ale gra z roku na rok coraz mniej graczy. wartosc diamenta juz jest taki ze zer zaraz bedzie tyle ze monitora braknie. Mowiac krotko fajnie ze pokazuja ze inwedstuja w gre ale jak dla mnie nie w to co trzeba.

PS. moze w koncu dacie front w ktorym wezmiecie pomysly graczy co w to graja bo kazdy front jest taki sam i chodzi tylko i wylacznie o to samo - many many many. fajnie jakby jakies zmiany byly wprowadzone od ludzi co tu graja i maja pojecie o grze i doskonale wiedza co mozna poprawic by byla lepsza zabawa

• Kolor do niczego.

Ciężko znaleźć ikonki ze surowcami, monotonny jednolity kolor, ciężko odróżnić ikonki od tła.

Mało wyraźnie monotonne kolory.

• Nowy interfejs hmm... budynki zachodza na siebie (wszystko w kupie) w handlu nie idzie sprzedać surowców nie wiem czemu , wymiana na diamenty po jednej sztuce nie idzie suwakiem zaznaczyć lub wpisać ilości diamentów do wymiany. Na obecnym etapie jestem na nie. Dziękuje jak ktoś przeczyta moje wypociny :P

Budynki da się rozróżnić i nie ma problemu z ich wyborem, kwestia zapamiętania gdzie co jest. Handel też działa jak należy, może w Twoim przypadku wystarczy wyczyścić "ciasteczka" w przeglądarce. Diamenty da się ustawić po jednej sztuce klikając kursorem na suwak i strzałkami klawiatury klikamy w lewo mniej w prawo więcej (każde kliknięcie strzałki 1 sztuka diamentu).

Jeśli komuś wyjątkowo przeszkadza nieczytelność czatu klikamy powiększenie, czat ładuje nam się na nowej stronie z czarnym tłem i białymi literkami. To rozwiązanie chwilowe, ponieważ na 100% czytelność czatu będzie zmieniona.

• Witam serdecznie, tak czytam i większość pisze o stronie głównej ( wypociny Lucusia pomijam) i wg. mnie są takie błędy :

1. Za małe i zlewające się z tłem ikonki surowców.

2. Mało widoczne, zlewające się z tłem okno co kupić/sprzedać.

3. Chyba za małe i mało widoczne zakładki na górze w konsulat, restauracja,uniwerek itd.

4. Czat jest oczywiście źle zrobiony ale wiadomo będzie poprawiony.

No ale to grafika ale ważniejsze błędy a mało kto to pisze ( Lucjana oczywiście pomijam )to :

1. jak chcesz zmienić interfejs nowy na stary i odwrotnie to musisz klikać 2x.

2. Nie można ustawić wojska i szpiegów we flotach pisząc nazwy liczb. jak wpiszesz np. 1000spzr nie przyjmuje, tylko trzeba klikać zera !!

3. Brak jest opcji przewijania w profilu gracza a poprzednia wersja ma. Trzeba wchodzić na krawędzie i poszerzać albo zmienić rozdzielczość strony.

A co się tyczy nowych graczy to mam tylko taki pomysł aby np. w pomocy było wyjaśnione co i jak z interfejsem :))

Aha i jeszcze jedno ważne chyba , raporty z bitwy brak zakładki " więcej" raporty z wywiadu zakładka " więcej" jest .

The post was edited 1 time, last by Crayzie: Edytujemy swój post a nie piszemy kolejny. ().