Desert między serwerowy.

• Co Wy o tym myślicie? 1

1. Jestem za (1) 100%
    2. Nie wiem (0) 0%
    3. Ten pomysł nie przejdzie (0) 0%
    4. Fajnie, ale można inaczej (0) 0%
    5. Jestem przeciw (0) 0%

Witam.

Mam pomysł na urozmaicenie gry desert-operations na zabawę i wspólną pomoc sojuszniczą.

Wiem że nie każdemu może się to spodobać ale myślę że będzie to fajne rozwiązanie, nie koniecznie korzystne dla innych graczy i dla twórców gry.

Mianowicie chodzi mi zabawę i wspólną pomoc sojuszniczą, czym są kupowanie lub szprzedawanie surowców, jednostek i najważniejsze wspólnego osiągania celu.

Handel miedzy serwerowy, to wiadomo że można kupować i sprzedawać po miedzy serwerami lub przekazywać surowce do innego sojuszu po za frontem.

WOJNA miedzy serwerowa! I tu będzie zabawa.

1. Otóż, walka miedzy graczami z różnych front, ale w podobieństwie UWAGA! pkt. (nie wartości konta)

- Jeżeli na froncie XXXX gracz ma maksymalną ilość pkt który przekracza wartość gracza na innych frontach niestety ale sobie nie weźmie udziału w takim ewencie.

2. Wojna sojuszy między frontami i też UWAGA! według puntów sojuszu, żeby punktacja była liczona odpowiednio do sojuszu z którym można wywołać wojnę.

- czyli na przykład jeżeli sojusz o nazwie XXXX o wartości np: 1 mld pkt musi poszukać przeciwnika na dowolnym froncie o podobnej wartości max 20% min 20% swojej wartości.

Sojusz XXXX o wartości 1 mld pkt, szuka sojuszu na innych frontach sojuszu XXXX o wartości maxymalnej 1 200 000 000 pkt i minimalnej 800 000 000 pkt.

Jeżeli na froncie XXXX sojusz ma maksymalną ilość pkt który przekracza wartość sojuszu na innych frontach niestety ale sobie nie weźmie udziału w takim ewencie.

Dlatego myślę że ten ewent mógłby się odbywać raz na dwa miesiące lub rzadziej. A liczy się tylko zabawa!

Dla twórców gry może ich to przerosnąć, inni gracze mogą się nie załapać na taką zabawę.

Z większości z Was może się nie zgodzić na takie urozmaicenie gry, i też nie można mieć gwarancji na płynność gry, bo twórcy robią wszystko a i tak gra ma możliwość lagowania.

A na deser mam coś takiego:

- Taki ewent żeby trwał maxymalnie od 24 gdzin do 48 godzin, i zablokować produkcje jednostek, w końcu liczy się pomoc od sojuszu.

Dlatego Wy gracie i wybierzcie czy taki pomysł by coś zmienił czy jest bez sensu, od was zależy ta gra.

Never