• biz bu oyuna emek veriyoruz para yatırıyoruz en azından bir bilgi alma hakkımızdamı yok kampanya geldikten 3 5 dakika sonra bize hiç bir bilgi verilmeden kaldırılıyor soruyoruz cevap yok emeğimize saygınız yoksa söyleyin en azından boş yere para yatırmayalım oyuna

• Selamlar,

Öncelikle açtığınız konunun güncellemeler ile ne ilgisi var, açıklayabilir misiniz?

Sorunuza gelince daha öncede söyledik, kampanyalar daha yeni bitti. Bu sebeple yeni kampanya yapılmayacaktır. Kıyamet cepheleri kampanyası batı cephesinde yanlışlıkla açıklı ve 2 dakika sonra farkedilip, düzeltildi.

Lütfen konulara o konuyla alakalı olarak yorumlar yazınız. ?(

Yukarıda yazılı olan konuyla ilgisi olmayan farklı yorumlara bu konu altında cevap verilmeyecektir.:rolleyes:

• güncellemeler ile değil başlığa dikkat ederseniz kanpanya diye açtım yanlış yere açtıysam kusura bakmayın sistemi değiştirdiniz alışmak zaman alacak

kampanya meselesine gelince kampanya yeni bitmedi normal bitmesi gereken zamanda bitti diğer size daha önce sorduğumuz tüm sorulara diğer ülkeler ile kıyas yaptınız şimdi biz yapalım diğer ülkelere var bize niye yok

• 1- Diğer ülkelerle kıyaslamayı oyuncular yapıyor, ben hiç kıyaslama yapmadım. Sadece yanıt verdim.

2- Yanlış hatırlıyorsunuz, lütfen kampanyaların tarihlerini tekrar inceleyiniz;

Bayram Kampanyaları

Elmas Takası ve Yakıt Dönüşümü

3- Hangi ülkeler bu tarihte bitirdi? Ben cevap vereyim. AE ve Türkiye. İki serverında kampanyası yok.

Lütfen konulara o konuyla alakalı olarak yorumlar yazınız. ?(

Yukarıda yazılı olan konuyla ilgisi olmayan farklı yorumlara bu konu altında cevap verilmeyecektir.:rolleyes:

• esoti kampanyayı ilk yakalayan benım elmasımı ver arkadaş

sen kanpanyayı geri çekmeden burdan yazdım sana

batı cephesine istiyom

:love:

Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir

• 5000 elmas ne cimrilik yapma anlaşalım 5000 daha elmas yükle susayım yoksa rüşvet olarak verdiğin 5000 elması herkeze derim :*

Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir