Posts by zbyszan

Po zmianach z naszymi sugestiami jest znacznie lepiej ale jest jeszcze jedna sprawa, w opcji poczta zakładki na górze są zdecydowanie za małe, i cyferki ilość poczty mało widoczne. W starej też było tyle samo zakładek ale w 2 rzędach więc były zdecydowanie czytelniejsze, większe. Pozdrawiam, zbyszan

Witam serdecznie, tak czytam i większość pisze o stronie głównej ( wypociny Lucusia pomijam) i wg. mnie są takie błędy :

1. Za małe i zlewające się z tłem ikonki surowców.

2. Mało widoczne, zlewające się z tłem okno co kupić/sprzedać.

3. Chyba za małe i mało widoczne zakładki na górze w konsulat, restauracja,uniwerek itd.

4. Czat jest oczywiście źle zrobiony ale wiadomo będzie poprawiony.

No ale to grafika ale ważniejsze błędy a mało kto to pisze ( Lucjana oczywiście pomijam )to :

1. jak chcesz zmienić interfejs nowy na stary i odwrotnie to musisz klikać 2x.

2. Nie można ustawić wojska i szpiegów we flotach pisząc nazwy liczb. jak wpiszesz np. 1000spzr nie przyjmuje, tylko trzeba klikać zera !!

3. Brak jest opcji przewijania w profilu gracza a poprzednia wersja ma. Trzeba wchodzić na krawędzie i poszerzać albo zmienić rozdzielczość strony.

A co się tyczy nowych graczy to mam tylko taki pomysł aby np. w pomocy było wyjaśnione co i jak z interfejsem :))

Aha i jeszcze jedno ważne chyba , raporty z bitwy brak zakładki " więcej" raporty z wywiadu zakładka " więcej" jest .

Lucuś myślę, że chwilowo możesz pisać to proszę zachowuj się przyzwoicie jak Stasiu ( o sobie nie wspominam) 

No masz dopiero co Lucuś zaczął rozwijać swoją " twórczość " a już został wyciszony :(

Lucuś proszę tylko bez obrażania. Wracając do poważnej rozmowy, kiedy w tym roku jedziesz na kolonie ?

Witam serdecznie, oczywiście popieram gracza VaBank i też dziękuję moderatorowi forum za dużą powściągliwość. Zupełnie inaczej jest na czacie gry gdzie gracz Lucyfer nie może się do końca wypowiedzieć :( Tutaj gracz

3 w 1 ( ivan7, trafic, Lucyfer ) ma w " pełni" możliwość rozwijania swoich " myśli" . Bo jak mawia poeta :