Lucyfer Student

• Member since Jul 30th 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
152
  • ​Witam.

Chciał bym was wszystkich graczy poinformować że nasz administrator jest tak złośliwym człowiekiem że po dwóch dniach gry wladowaniu 1000zl zbanowal mnie w środku ewentu o 23:20. Ban za nekanie cofanie ataków co jest nie prawda. Chciał bym również dodać że 3 tygodnie temu byłem ukarany banem na froncie opozycja za ustawiony atak z wrogiem graczem z wrogiego sojuszu dodam również że siedziałem na banie razem z tym graczem haha....

Co do dzisiejszego dnia "pan" nasz admin zbanowal mnie na czacie za darmo bo mu się tak podobało. Poprostu byłem niewygodny i za dawałem mu niewygodne pytania.

Nie jeden z was został tak rozliczony przez admina więc myślę że pora coś z tym typem zrobic żeby pozbył się stanowiska!!!

Typ nie będzie banowal tak jak mu się podoba. Ja uważam że nie ma gracza co nie złamał świadomi czy przypadkowo regułaminu a suport niestety regulamin na swoją stronę bierze.

OCZYWIŚCIE NIE W MOIM PRZYPADKU BO JA JESTEM KARANY NAGMINNIE I NIE KONIECZNIE ZA CZYN KTÓRY KTOŚ ZGŁOSIŁ.

zostałem definitywnie zniechęcony do dalszej gry. Pozdrawiam
    Lucyna zajmij się tym tematem bo nie wiem gdzie tu się dodaje posty i pozbądź się tego admina z brakiem kompetencji do powierzonego mu stanowiska bo zniechęca graczy co ładują w to kasę i utrzymują ta gre